Coördinatie Vlaamse Ondersteuningscel VDIP

Toon Derison

Eric Stijnen

Coördinator Vlaamse ondersteuningscel VDIP

Coördinator VDIP Halle-Vilvoorde

 

 

tel. 0497-43 75 81

 

email : toon.derison@vdip.be  

Projecthouder VDIP

Directie Ahasverus

 

 

tel. 0478-34 17 97

 

email : eric.stijnen@vdip.be

 

 


 

 

Algemene coördinaten

 

email : info@vdip.be

 

Adres : Ruwaal 12 - 1850 Grimbergen

 

Telefoonnummer : 02-269 90 33

 


 

 

Onze projecten

 

VDIP Antwerpen 03-216 02 54 antwerpen@vdip.be
VDIP Brugge 0497-43 86 97 brugge@vdip.be
VDIP Halle-Vilvoorde 0492-58 87 88 halle-vilvoorde@vdip.be
VDIP Roeselare-Ieper 0478-77 45 97 roeselare@vdip.be
VDIP Leuven 0475-40 60 04 leuven@vdip.be
VDIP Sint-Niklaas

03-760 00 70

0474-20 40 24

sint-niklaas@vdip.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

afdrukexemplaar van de VDIP folder

 


 

 

 


Grotere kaart weergeven

 


 



powered by Curiousgroup